Candy CSWS596TWMCE/1-S + 5 let záruka zdarma!

VELKÁ SLEVA! Black Friday 5 let záruka zdarma!
ZDARMAZDARMA 13 990 Kč –14 %
big 16110603214465 candy csws596twmce 1 s
13 990 Kč –14 % 11 990 Kč 9 909,09 Kč bez DPH
Poslední kus skladem (1 ks)

Předem plněná pračka se sušičkou v energetické třídě A pro 9 kg prádla. Candy CSWS 596D/5-S disponuje 16 základními programy, 40 programy Smart Touch, parní funkcí a přehledným digitálním displejem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předem plněná, chytrá pračka se sušičkou Candy CSWS596TWMCE/1-S v bílém provedení. Kapacita nerezového bubnu je 9 kg pro praní a 6 kg pro sušení. Maximální odstřeďování činí 1 500 ot./min. Tato pračka nabízí až 16 základních (z toho 7 rychlých programů do hodiny) + 40 Smart Touch programů. Senzorové sušení nabízí tři úrovně sušení: Extra suché, K žehlení a Do skříně. Ovládání pračky je jednoduché, pomocí otočného voliče a digitálního displeje. Tuto pračku se sušičkou můžete ovládat i pomocí chytrého telefonu, prostřednictvím technologie NFC. Má nerezový buben Shiatsu s masážními body na povrchu s vanou Silitech, bezpečnostní zámek dveří, ochranu proti přepěnění a ochranu proti úniku vody. Maximální dosahovaná hlučnost je 79 dB.

Chytrý spotřebič

Předem plněná, chytrá pračka se sušičkou Candy CSWS596TWMCE/1-S v bílém provedení vypere vaše prádlo snadno, rychle a efektivně. Díky ní můžete svůj volný čas věnovat vašim oblíbeným činnostem. Na jeden prací cyklus vypere 9 kg prádla a vysuší 6 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 500 otáček za minutu. Mezi 16 standardními a 40 Smart Touch programy s možností odloženého startu, si jistě vyberete ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

Programy a funkce 

 • 16 základních programů + 40 Smart Touch programů: Bavlna, Eco 40 – 60 °C, Ruční praní, Syntetika, Máchání, Odčerpání + odstřeďování, Sušení Vlna – Woolmark Apparel Care, Sušení Syntetika, Sušení Bavlna, Parní program Snadné žehlení 39 min, Rychlý pro malé náplně 14, 30, 44 min, Rychlé smíšené a barevné 20° 59 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min, Rychlý speciální 49 min, Smart Touch.
 • Funkce: Nastavení teploty praní a otáček odstřeďování, Rychlé praní/Nastavení úrovně znečištění, Volba sušení, Pára, Předpírka, Přídavné máchání, Hygienický, Odložený start až 24 hod, Ukazatelé zůstatkového času praní a ukončení cyklu, Zablokování tlačítek.

Rychlé programy

Potřebujete-li vyprat vaše oblečení snadno a rychle, můžete si vybrat jeden ze 4 rychlých programů do hodiny (14, 30 a 44 min, nebo Perfect Rapid 59 minut). Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Senzorové sušení

Tato pračka se sušičkou nabízí 3 úrovně sušení:

 • Extra suché - určené pro uložení prádla rovnou do šatníku (skříně, na oblečení).
 • K žehlení - prádlo je mírně vlhké a snadněji se žehlí.
 • Do skříně - na pověšení do skříně.

Speciální Woolmark Apparel Care

Tato chytrá pračka se sušičkou obdržela do své výbavy šetrný program určený pro sušení vlny - Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program se postará o vlněné oblečení bez poničení vláken a také zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů a pečlivě kontroluje teplotu sušení.

Detektor kilogramů

Detektor kilogramů nastavuje přívod vody a čas pracího cyklu podle váhy prádla a tím snižuje spotřebu energie, čímž se praní stává vysoce efektivním.

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyroben z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaší prádlem.

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení inteligentní pračky se sušičkou pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy Simply-Fi s chytrým telefonem nebo tabletem s operačním systémem Android vybaveným funkcí NFC. Budete-li chtít využít chytré funkce inteligentní pračky se sušičkou, musíte nejdřív aktivovat režim Smart Touch a to nastavením ovládání do správné polohy. Poté aktivujte ve svém telefonu funkci NFC a udržujte mobilní zařízení v blízkosti loga Smart touch, které se nachází na ovládacím panelu. Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

 • Inteligentní kontrola: nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky se sušičkou. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
 • Cykly: umožňuje načíst a spustit nové programy.
 • Moje statistiky: zobrazuje statistiku praní a tipy pro efektivnější využití pračky se sušičkou.
 • Smart odložený start: tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout kdy praní nebo sušení začne nebo skončí.
 • Tipy & rady: v nabídce je kompletní řada návrhů a rad, jak ušetřit čas a peníze, a přitom dosáhnout dokonalé výsledky praní.

,

Další vlastnosti

Inteligentní pračka se sušičkou má velký digitální displej a otočný volič, kterým si jednoduše vyberete ten správný prací či sušicí program. Chytrou pračku můžete také ovládat i pomocí hlasových pokynů. Rovněž disponuje:

 • Ochranou proti úniku vody Antioverflow
 • Ochranou proti nadměrnému pěnění
 • Bezpečnostním zámkem dveří

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu
9 Kg
Max.otáčky odstřeďování
1500 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021
D

Fyzické vlastnosti a barva

Barva bílá
Šírka 60 cm
Výška 85 cm
Hloubka 60 cm
Hmotnost 66 Kg

Display/Grafika

Typ displeje
LED
Vestavěný displej Ano

Další vlastnosti

Značka Candy
Smart
Ano

Funkce

Kapacita bubnu
9 Kg
Max.otáčky odstřeďování
1500 ot./min.
Dětská pojistka
Ano
Počet programů 16
Odložený start
Ano
AquaStop funkce
Ne
Programy sušení Vlna

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď. B
Spotřeba vody na cyklus 49 L
Celková spotřeba 1.17 kWh
Třída energetické účinnosti 2021
D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů pro celý program (praní se sušením) 308 kWh
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů pro program praní (praní bez sušení) 49 kWh

Hlučnost

Hluk při odstřeďování 79 db
Hlučnost (sušení) 56 db
Hlučnost (praní) 51 db

Vzhled

Vzhled skříně volně stojící
Systém vkládání předním plněním
Objem bubnu 9 L

Další parametry

Třída odstřed.sušení A
Kapacita praní 9 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování Ano
Funkce dodatečného máchání Ano
Kapacita sušení 6 Kg
Spotř.energ.praní/sušení 6.12 kWh
Spotř.vody praní/sušení 86 L
Mn.programů pro sušení 3
Technologie NFC
Smart (ovládání mobilem)
Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Black Friday
Záruka: 5 let
? Odstřeďování: 1500 ot.
? Hloubka: 60 cm
? Náplň pro praní: 9 kg
? Náplň pro sušení: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: