Chladnička vestavná KCN2251J
Detailní popis produktu
Vestavná kombinovaná chladnička No Frost; Energetická třída E; Celkový čistý objem 251 litrů; Elektronická regulace teploty; Montážní konzole pro vestavbu; Roční spotřeba energie: 229 kWh; Doba skladování při výpadku proudu: 8 hodin; Hladina hluku: 35 dB (A); Rozměry (VxŠxH): 177,2 x 54,0 x 55,0 cm; Hmotnost: 57 kg.
Chladicí část: Objem 178 litrů; Systém No Frost; Funkce Super Cool; Humidity zásuvka s policí; Režim Prázdniny; Vnitřní LED osvětlení; 2 nastavitelné police z bezpečnostního skla; 3 poloviční přihrádky ve dveřích a 1 standardní přihrádka ve dveřích, přihrádka na lahve, držák na vajíčka.
Mrazicí část: Objem 73 litrů; Systém No Frost; Funkce Super Freeze; Mrazicí kapacita: 6 kg/24h; 2 výsuvné zásuvky; horní výsuvná přihrádka, forma na led.
- Vestavná kombinovaná chladnička s mrazákem dole
- Elektronické ovládání a elektronické řízení teploty
- Čistý objem chladničky / mrazničky: 178 l / 73 l
- Total No Frost ● Automatické odmrazování
- LED osvětlení ● Humidy Zone
- Funkce: Super chlazení, Super mrazení, Dovolená
- Roční spotřeba energie: 229 kWh
- Mrazící výkon 6 kg/24 h ● Výdrž bez proudu 8 h
- Energetická třída E ● Hlučnost 35 dB(A)
- Rozměry (VxŠxH): 177,2 x 54 x 55 cm
No Frost
Systém chlazení NO FROST zabraňuje vytváření vnitřní námrazyLED osvětlení
Úsporné osvětlení na bázi světelných diod.Nízká hlučnost
Nízká hlučnost chladniček KlugeSuper chlazení
Super chlazení pro rychlé dosažení požadované chladící teplotyVysoký mrazící výkon
Vysoký mrazící výkon až 12 kg/24 hodin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované |
|---|---|
| EAN: | 8588008219997 |
| Typ: | Vestavná |
| Barva chladničky: | Bílá |
| Celkový čistý objem: | 251 l |
| Energetická třída chladničky: | E |
| Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Roční spotřeba energie: | 229 kWh |
| Akumulační doba (výdrž při výpadku proudu): | 8 h,min |
| Emise hluku šířeného vzduchem chladničky: | 35 dB(A) |
| Třída hlukových emisí chladničky: | B |
| Nastavení teploty: | Elektronické |
| Zobrazení nastavení: | Digitální |
| Displej: | LED |
| Elektronické řízení teploty: | Ano |
| Typ chlazení: | NO FROST |
| Odmrazování: | NO FROST |
| Vnitřní osvětlení: | LED |
| Funkce prázdniny: | Ano |
| Chladivo: | R600A |
| Počet kompresorů: | 1 |
| El. připojení: | 220-240 V / 50 Hz |
| Délka napájecího kabelu: | 170 cm |
| Umístění napájecího kabelu: | Dole |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Výstražná signalizace otevřených dveří: | Ano |
| Obsahuje chladící část: | Ano |
| Čistý objem chladící části: | 178 l |
| Nízkoteplotní zóna: | Ano |
| Automatické odmrazování chladničky: | Ano |
| Funkce "Super chlazení": | Ano |
| Skleněné police: | Ano |
| Držák lahví: | Ano |
| Počet nastavitelných polic z bezpečnostního skla: | 2 ks |
| Počet pevných polic z bezpečnostního skla: | 1 ks |
| Počet standardních přihrádek ve dveřích: | 1 ks |
| Počet polovičních přihrádek ve dveřích: | 3 ks |
| Přihrádka ve dveřích na lahve: | Ano |
| Obsahuje mrazící část: | Ano |
| Typ mrazničky: | Zásuvková |
| Umístění mrazící části: | Dole |
| Třída mrazení (značená počtem hvězd): | 4* |
| Čistý objem mrazáku: | 73 l |
| Počet zásuvek: | 2 |
| Horní nízká výsuvná přihrádka: | Ano |
| Mrazící výkon: | 6 kg/24 h |
| Funkce "Rychlé mrazení": | Ano |
| Odmrazování mrazáku: | Automatické |
| Výška: | 177,2 cm, 188,5 cm |
| Šířka: | 54 cm, 58,4 cm |
| Hloubka: | 55 cm, 61,3 cm |
| Hmotnost netto: | 57 kg |
| Výška min.: | 177,8 cm |
| Výška max.: | 178,2 cm |
| Šířka min.: | 56 cm |
| Šířka max.: | 56,8 cm |
| Hloubka min.: | 56 cm |
| Hmotnost brutto: | 63 kg |
