O nás

IMG_3859

 

Elektroprivat Vaďura s.r.o. je společnost působící na poli prodeje elektrospotřebičů od roku 1993. Díky silnému zázemí kamenné prodejny a dlouholetým zkušenostem jsme se stali zárukou spokojenosti našich zákazníků.

Od roku 1993 jsme se stali synonymem kvality a spolehlivosti v oboru elektrospotřebičů. Naše dlouholetá historie nás posiluje a naše vášeň pro technologii nás vždy vedla vpřed. Naše široké portfolio nabízelo nejnovější produkty od předních světových značek, ať už šlo o domácí spotřebiče, televize, mobilní telefony nebo klidně i zahradní techniku.

Od roku 2015 provozujeme internetový obchod www.vadura.cz, který má trvale zlatou medaili spokojenosti zákazníků na internetovém porovnávači Heureka (www.heureka.cz). Jsme hrdí, že můžeme svým zákazníkům nabídnout pohodlný a spolehlivý způsob nakupování přímo z pohodlí jejich domova.

Po vzniku e-shopu jsme se zaměřili především na prodej velkých domácích spotřebičů, kde věříme, že můžeme nabídnout opravdu dlouholeté dobré zkušnosti. Umíme sehnat samozřejmě cokoliv, nenaleznete-li něco na webu, stačí nám napsat nebo zavolat a my zajistíme cokoliv.

Jsme hrdými autorizovanými prodejci mnoha renomovaných značek, včetně Miele, Liebherr, Brandt, Lord, Faber, Philco, Gorenje, Romo, Haier, Candy, Hoover, a mnoha dalších. Jako autorizovaní prodejci můžeme u mnoha značek nabídnout prodlouženou záruku zdarma.

 

Více než 20 let poskytujeme služby týkající se satelitního příjmu televize. Naši technici se věnují poradenstvím, montáží satelitních kompletů nebo například přeinstalací softwaru satelitních přijímačů.

 
U nás můžete odložit svá vysloužilá osvětlovací zařízení, spolupracujeme se společností Ekolamp.