Beko B5T672490WCSHBC

ZDARMAZDARMA
product 5233768
12 790 Kč 10 570,25 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

sušička prádla  •  kapacita 7 kg  •  energetická třída A+++  •  tepelné čerpadlo  •  technologie SteamCure  •  český panel

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Pociťte svěží prádlo se slim sušičkou Beko Beyond B5T672490WCSHBC, která nabízí skvělých 15 programů pro nejlepší výsledky. V jednom cyklu usuší až 7 kg prádla. Má velmi úsporný provoz díky energetické třídě A+++ s invertorovým motorem. Hlavní panel s displejem má příjemné ovládání v českém jazyce. Vyzkoušejte parní technologii SteamCure, která vám usnadní žehlení díky vstřikování páry během spuštěného programu.

S tepelným čerpadlem EcoGentle™ ušetříte spotřebu energie a zachováte svému oblečení déle trvající vzhled. AquaWave buben má speciální úpravu pro péči o nejjemnější materiály. S vnitřním osvětlením nezapomenete sebemenší kousek prádla. Sušička je absolutně přizpůsobivá díky možnosti otočení dveří. Sušička zvládne péči o různé materiály, včetně vlny. Během sušení dosahuje hlučnosti 64 dB a disponuje zámkem ovládání proti nechtěné změně nastavení. 


 

Klíčové vlastnosti:

  • Sušička prádla s kapacitou 7 kg a osvětleným bubnem
  • Slim provedení pro snadné umístění
  • Nabízí 15 programů včetně péče o vlnu
  • Technologie SteamCure pro osvěžení s dávkou páry
  • EcoGentle™ tepelné čerpadlo zaručí nízkou spotřebu energie

 

 Úzká sušička s úsporným tepelným čerpadlem EcoGentle™.

 

SteamCure

Zažijte dokonalou péči pomocí páry, která je dávkována během cyklu sušení. Osvěží vaše prádlo, zbaví ho nepříjemného pachu a sníží pomačkání. Skvělá technologie vám tak přidá volný čas, který nebude nutné věnovat žehlení. Program s dávkou páry je vhodný pro oblečení nebo košile, které není nutné prát, ale je na něm třeba jen cítit parfém.

 


 

EcoGentle™

tepelným čerpadlem zažijete sušení na nízkou teplotu. Oblečení bude mít zachovaný tvar i barvu. Vy zároveň ušetříte náklady na spotřebovanou energii.


 

Ochrana proti pomačkání

Vaše prádlo bude v bubnu sušičky bez zmačkání i po dobu, než ho budete moci vyjmout. Buben s automatickou ochranou proti pomačkání se bude pohybovat až 8 hodin od ukončeného programu.


 

Pohodlné sušení

Sušičku je možné snadno připojit na odpad, kdy bude kondenzovaná voda vypuštěna přímo a nebude nutné složitě vylévat zásobník.

 


 

Změna otevírání dveří

Dvířka sušičky jsou dokonale přizpůsobivá. Pokud měníte koupelnu nebo sušičku stěhujete do jiné místnosti, snadno upravíte otevírání na druhou stranu pomocí prohození pantů.


 

Kombinovaný filtr

Zachycení nečistot s dvojitým filtrem spolehlivě brání vniku nečistot do spotřebiče. Filtry jsou samostatné a jednoduše je vyjmete pro případné čištění.


 

AquaWave® buben

Jedinečná struktura bubnu AquaWave® je navržena pro precizní a velmi šetrnou péči o látky. Bez obav můžete vložit k sušení i ty nejjemnější materiály. Buben nabízí i vnitřní osvětlení, díky kterému uvnitř nezapomenete žádný zatoulaný kousek oblečení.

 

OBECNÉ PARAMETRY

Typ Volně stojící
Barva Bílá
Energetická třída (A+++ - D) A+++
Roční spotřeba elektrické energie 158,9 kWh/rok
Počet programů 15
Funkce SteamCure, Ochrana proti zmačkání prádla, Program vlna, košile, Zámek ovládání
Vlastnosti Slim provedení, Možnost připojení na odpad,
Výbava EcoGentle tepelné čerpadlo, Vnitřní osvětlení bubnu, AquaWave buben
Ovládání v češtině ano
Motor ProSmart invertorový motor
Filtr Kombinovaný
Ovládání Dotykové
Otáčení dveří ano
Kapacita sušení 7 kg
Hlučnost při sušení 64 dB
SteamCure ano

 

Rozměry výrobku

Šířka 59,7 cm
Výška 84,6 cm
Hloubka 54,3 cm
Distribuce CZ

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: S tepelným čerpadlem
Záruka: 2 roky
? Energetická třída: A+++
? Hloubka: 55 cm
? Náplň pro sušení: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: