Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S + 5 let záruka zdarma!

Tip 5 let záruka zdarma!
ZDARMAZDARMA
3 31102052 11 01 f ndp4 h7a2tcbex s M
12 490 Kč 10 322,31 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

sušička prádla • kapacita 7 kg • energetická třída A++ • Wi-Fi, komunikace s mobilem • funkce Auto Care – přizpůsobí průběh cyklu podle druhu látky • funkce Scan to Care

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S, bílá

Předem plněná sušička Hoover ND4 H7A2TSBEX-S má kompaktní SLIM rozměry a kapacitu 7 kg, takže se skvěle hodí i do menších domácností. Díky účinnému tepelnému čerpadlu a modernímu kompresoru je zařazena v energetické třídě A++, hlučnost dosahuje 67 dB. Odhadovaná roční spotřeba elektřiny činí 212 kWh.

16 programů

K dispozici vám bude 16 programů, které jsou uzpůsobeny pro různé druhy látek a situací. Zaručeně tak vždy najdete funkci, jež vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr budete mít například program na vlnu a bavlnu Woolmark Apparel Care, funkci pro sušení sportovní obuvi, syntetiky, košilí, džín a jemného prádla. Sušička umí prádlo také osvěžit a usušit za pouhých 30, 45 nebo 59 minut. Nechybí ani antialergenní funkce.

Mobilní aplikace hOn

Smart sušičku Hoover lze prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth propojit s mobilní aplikací hOn. V té najdete celou řadu informací a 40 programů, které skvěle doplní základní sadu. Samozřejmostí je také možnost kontrolovat průběh sušení a sledovat upozornění na ukončení aktuálního cyklu.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Šetrná k životnímu prostředí díky nízké spotřebě energie
  • 16 základních programů a 40 doplňkových v mobilní aplikaci
  • Active Dry osvěží tkaniny a odstraní bakterie, viry a škodlivé zárodky
  • Nádoba Aquavision pro snadné vylévání vody
  • Auto Care přizpůsobí průběh cyklu podle druhu látky
  • Funkce Scan to Care pro ukládání informací z ustřihnutých štítků
  • Výběr ze 4 úrovní sušení
Hoover ND4 H7A2TSBEX-S, bílá
Chytrá sušička s mobilní aplikací plnou užitečných funkcí a 40 doplňkových programů.
Hoover ND4 H7A2TSBEX-S, bílá

 

Osvěží a odstraní bakterie zároveň

Program Active Dry je navržen pro osvěžení suchých oděvů. Během pouhých 20 minut odstraní pachy, bakterie a další choroboplodné zárodky. Tím zajistí i dokonalou sanitaci oděvů pro celou vaši rodinu.

 


 

Úsporný provoz

Tento model je opatřen nádobou Aquavision se speciálním designem, díky němuž budete mít kontrolu nad hladinou vody. Když bude plná, jednoduše ji vylijete a vrátíte zpět na původní místo. S její pomocí budete šetřit nejen vodu, ale také energii a čas.

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S, bílá

 

Program Auto Care

Tato funkce vám umožní sušit všechny druhy tkanin. Po vložení prádla totiž nejprve zkontroluje množství a druh látky. Podle získaných dat pak upraví průběh cyklu tak, aby byly i jemné tkaniny v naprostém bezpečí.

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S, bílá

 

Váš virtuální šatník

Mobilní aplikace disponuje funkcí Scan to Care, s jejíž pomocí si vytvoříte svůj virtuální šatník – stačí vyfotit vybraný oděv a uložit k němu informace o praní. Sušička vám pak automaticky nabídne vhodný program.

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S, bílá

 

4 stupně sušení

Kromě celé řady programů si můžete vybrat také ze 4 úrovní sušení. Pokud si vyberete Žehlení, zůstane oblečení trochu vlhké, aby se dalo snadno vyžehlit. Stupně Na ramínko a Suché do skříně připraví prádlo rovnou na zavěšení do skříně a složení do šatníku. Oděvy vysušené na stupeň Extra suché si můžete ihned obléct.

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S, bílá

 

Kvalitní provedení

Sušička Hoover je opatřena svrchní deskou vyrobenou z jednoho kusu. To znamená, že dobře vypadá a zároveň je robustní a odolná. Kryt filtru lze velmi snadno otevřít pro ještě jednodušší čištění. Pokud máte doma kompatibilní pračku, můžete zařízení synchronizovat prostřednictvím Smart Sync. S přístrojem lze komunikovat pomocí hlasových asistentů Alexa a Google.

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S, bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: S tepelným čerpadlem
Záruka: 5 let
? Energetická třída: A++
? Hloubka: 46-50 cm
? Náplň pro sušení: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: