Miele TDB 230 WP

Výprodej
ZDARMAZDARMA
Miele TDB 230 WP
22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Sušička Miele na 7 kg prádla v en. třídě A++

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úsporná sušička s chytrými funkcemi

Sušička Miele TDB 230 WP se postará o rychlé a úsporné sušení prádla s vynikajícími výsledky. Do velkého bubnu pohodlně naskládáte až 7 kg prádla a samotné sušení pak probíhá za příjemné provozní hlasitosti 66 dB. Díky kvalitnímu tepelnému čerpadlu bude sušené o poznání rychlejší a účinnější. Sušička spadá do energetické třídy A++, což znamená, že během používání spotřebuje extrémně málo elektřiny.


Klíčové vlastnosti sušičky MIELE TDB 230 WP

 • Volně stojící, kondenzační sušička s tepelným čerpadlem od společnosti Miele
 • Nízká spotřeba energie (A++)
 • Snadná obsluha jedním stisknutím tlačítka DirectSensor
 • Emailovaná čelní stěna odolná proti poškrábání, kyselinám a proti korozi
 • Velká kapacita bubnu až 7 kg
 • Bezúdržbový výměník tepla
 • LED osvětlení bubnu pro dokonalý přehled
 • Patentovaný voštinový buben
 • Skvělé výsledky sušení díky inteligentnímu systému otáčení bubnu a technologii Perfect Dry
 • Hlučnost 66 dB

Voštinový buben pro maximální šetrnost k prádlu

V prohlubních voštin vzniká vzduchový polštář, na kterém prádlo během otáčení bubnu vždy opět jemně přistane. Prádlu se tak dostává šetrné péče, je méně mechanicky namáháno a po sušení vykazuje menší tvorbu záhybů. Díky voštinové struktuře bubnu klenuté směrem ven je prádlo oproti běžným bubnům transportováno více nahoru, díky čemuž se nachází delší dobu v proudu teplého vzduchu, a tím je současně vylepšena výměna vlhkého vzduchu.


Technologie EcoDry

Jedinečná kombinace filtračního systému a bezúdržbového výměníku tepla udržuje spotřebu elektrické energie a dobu trvání programu na stále stejně nízké úrovni. Sušičky Miele s tepelným čerpadlem pracují se systémem EcoDry trvale hospodárně – po celou dobu životnosti přístroje.

 


Nejvyšší třída účinnosti kondenzace 

Důležité kritérium kvality pro sušičku prádla je těsnost. Čím méně vlhkého teplého vzduchu z přístroje uniká, tím vyšší je účinek kondenzace. Kromě toho je vysoká ztráta vlhkosti v malých prostorách mimořádně nepříjemná: kondenzát na stěnách může vyvolat vznik nebezpečných plísní. Sušičky Miele dosahují nejlepší těsnosti, a tím i nejvyšší třídy efektivity kondenzace. 

 


Přesné sušení se systémem PerfectDry 

Systém PerfectDry zaručuje dokonale suché prádlo, i pokud máte příliš tvrdou vodu. U sušení to nebývá až tak samozřejmé, protože obsah vápenatých látek ve vodě ovlivňuje měření zbytkové vlhkosti prádla, a tím i celý výsledek sušení. PerfectDry rozpozná aktuální obsah vápenatých usazenin ve vodě a přizpůsobí tomu proces sušení. Nemusíte se tak obávat, že by vaše prádlo zůstalo vlhké, nebo bylo naopak přesušené.

 


Voňavé prádlo díky FragranceDos

Málokterá vůně se vyrovná té z čerstvě vypraného a vysušeného prádla. Ta však většinou nevydrží příliš dlouho. I na to má Miele řešení. Flakóny s vůní Miele zahalí prádlo během sušení do vaší oblíbené vůně. Tak bude vaše prádlo nejen příjemně hebké, ale také krásně provoněné. Vybrat si můžete z 5 různých variant vůní.

 


Jednoduché ovládání DirectSensor

Ovládání u sušičky TDB 230 WP je díky velkému písmu obzvláště přehledné. Dotyková tlačítka pro přímou volbu zaručují jednoduché a rychlé nastavení požadovaného programu. Na digitální displeji se zobrazí všechny zvolené funkce a zbývající čas do ukončení sušícího programu, takže vždy budete mít dokonalý přehled.

 


Speciální programy praní Outdoor a Impregnace

Speciální program Outdoor je přizpůsoben potřebám outdoorových textilií a zajistí jejich šetrné sušení bez ztráty funkčnosti. Zakončením celého procesu je termická fixace v programu Impregnace, která zajistí optimální funkci odvádění vody. 

 


Integrovaný odvod kondenzátu

Všechny sušičky Miele mají integrovaný odvod kondenzátu s navinutou hadičkou. Tím je možné kondenzovanou vodu komfortně odčerpat přímo do umyvadla nebo do sifónu a ušetřit si vyprazdňování nádobky na kondenzát.

 


Emailovaná čelní stěna

Jako jediný výrobce domácích spotřebičů emailuje Miele čelní stěnu všech praček, sušiček i praček se sušičkou. Vysoce kvalitní smalt je odolný proti poškrábání, korozi, působení kyselin a louhů, snadno se čistí a je barevně stálý.

 


Vynikající kvalita a dlouhá životnost 

Sušičky Miele jsou testovány na životnost 20 let. Základem kvality Miele jsou vysoké požadavky na použité materiály a zpracování. Důraz je kladen zejména na filtrační systém, který zaručuje trvale nízkou spotřebu energie a krátkou dobu sušení. Nejlepší kondenzační účinek pak zajišťuje obzvláště těsná konstrukce přístroje a použité těsnění. Pouze takto mohou přístroje obstát v přísných zátěžových testech Miele.

 


Programy:

 • Bavlna 
 • Snadno ošetřovatelné 
 • Jemné prádlo 
 • Košile 
 • Konečná úprava vlny 
 • Expres 
 • Jeans 
 • Outdoor 
 • Impregnace 
 • Teplý vzduch 
 • Předžehlení

 
 
 • Mezikus pro případné uchycení sušičky na pračku je potřeba zakoupit zvlášť, není-li uveden v popisu produktu jako součást balení
  (příslušenství je dostupné pro některé značky a modely)
 • Sušička obsahuje nádobu na kondenzát
 • U vybraných spotřebičů si můžete při volbě dopravy zaškrtnout možnost "Odvoz starého spotřebiče". Více informací zde

Parametry a specifikace

Energetické parametry sušičky

Účinnost
A
66 dB
Spotřeba energie - sušičky
1,73 kWh

Rozměry sušičky

Hloubka
63,6 cm
Šířka
60 cm
85 cm
Hmotnost
58 kg

Funkce

Napojení na odpad, Odložený start, Displej
Technologie sušičky
Voštinový buben, FragranceDos, Perfect Dry

Miele Sušičky

Systém sušení
Kondenzační s tepelným čerpadlem
Provedení
Volně stojící, Možnost věžového uspořádání, Podsuvné provedení
Množství náplně
7 kg
Programy sušení
Konečná úprava vlny, Košile, Impregnace, Outdoor
Komfort při obsluze
Integrovaný odvod kondenzátu, Osvětlení bubnu, Časová předvolba až 24 h
Hospodárnost
Třída energetické účinnosti A++, Nejvyšší účinek kondenzace, Technologie EcoDry

Doplňkové parametry

Kategorie: S tepelným čerpadlem
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: