Trouba BOP7537BI
Detailní popis produktu
Vestavná multifunkční trouba Brandt BOP7537BI v černém provedení nabízí objem 73 l, pyrolytické čištění a 7 funkcí trouby: horkovzdušné pečení, klasické pečení, gril s ventilátorem, režim Eco, Shabbat, udržování teploty a gril. Díky systému Multifunkce Plus s ventilátorem se teplota rozvádí rovnoměrně v prostoru trouby a podle podkladů lze péct až na 3 úrovních současně bez mísení vůní a chutí a bez nutnosti obracení pokrmů.
Údržbu vnitřního prostoru zajišťuje pyrolytické čištění doplněné režimem Pyro Eco. Smaltovaný vnitřní prostor doplňují vnitřní celoskleněná vyjímatelná dvířka. Bezpečnostní výbava zahrnuje chladná dvířka Cold Door se 4 skly, u kterých teplota ani při pyrolytickém čištění nepřesahuje 60 °C, systém Auto Stop a zámek ovládání.
Komfort používání podporuje tlumené zavírání Soft Close, které zajišťuje plynulé dovření dvířek, a světlo spínané otevřením dveří. Trouba je vybavena 6úrovňovými chromovanými bočními vodicími rošty, 1 částečným teleskopickým výsuvem, 2 bezpečnostními rošty, plechem o hloubce 45 mm a plechem o hloubce 20 mm. Celkový příkon je 3,385 kW, příkon grilu 2100 W, napájení 220–240 V a přívodní kabel má délku 115 cm. Energetická třída A+. Spotřeba energie 0,70 kWh/cyklus v konvenčním režimu a 1,10 kWh/cyklus v režimu nucené konvekce. Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): 58,5 x 56 x 55 cm. Rozměry (VxŠxH): 59,6 x 59,2 x 54,4 cm.
- Multifunkční pyrolytická vestavná trouba
- Černé barevné provedení s černými otočnými voliči
- Objem trouby 73 l ● Energetická třída A+
- 7 funkcí trouby včetně horkovzdušného pečení, klasického pečení, Eco režimu, grilu a grilu s ventilátorem
- Multifunkce Plus s ventilátorem pro rovnoměrné rozložení teploty
- Pyrolytické čištění Eco a Pyrolysis
- Dvířka s odnímatelným celoskleněným vnitřním sklem ● Soft Close ● Cold Door se 4 skly
- Bezpečnostní prvky Auto Stop a zámek ovládání
- Šestiúrovňové chromované vodicí rošty ● 1x částečný teleskopický výsuv
- 2 ploché bezpečnostní rošty ● 1 plech 45 mm ● 1 plech 20 mm
- Rozměry (VxŠxH): 59,6 x 59,2 x 54,4 cm
Pyrolytické čištění trouby
Pyrolytické čištění je synonymem pro dokonale čistou pečící troubu. Pyrolýza umožňuje odstranit veškeré nečistoty z trouby jejich vypálením za teplot dosahujících až 500 °C.Multifunkce Plus
Kombinovaná tepelná úprava pomocí tradičního a horkovzdušného pečení.Cold Door
Technologie zajišťující bezpečnou teplotu vnějšího povrchu dvířek.Celoskleněná dvířka
Trouba je opatřena dvířky tvořenými z jednolitého skla, obvykle na nerezovém podkladě.Auto-Stop
Zvýšení pocitu bezpečí s funkcí automatického vypnutí trouby. Spěcháte na víkend, či dovolenou a připravujete poslední jídlo před odjezdem. Teprve v autě začínáte přemýšlet, zda jste opravdu vypnuli troubu. S funkcí Auto-Stop je váš byt bezpečný. Trouba se spolehlivě vypne po 23 hodinách.Udržování v teple
Tento program je vhodný pro udržování teploty potravin do doby, než se budou servírovat. Funkci je možné využít také ke kynutí těsta, rozmrazování potravin, výrobě jogurtů nebo šetrnému ohřevu jídel.Vyjímatelné sklo dveří
Sklo dveří je možné jednoduše odstranit a čištění je tak hračkou.Horkovzdušné pečení
Mikrovlnné trouby s funkcí horkovzdušného pečení disponují o 40 až 50 procent kratší dobou přípravy než u běžného ohřevu.Omega gril
Nový typ grilu pro rovnoměrné propečení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standardní (60 cm) |
|---|---|
| EAN: | 3660767997332 |
| Typ trouby: | Multifunkce plus |
| Barva trouby: | Černá |
| Objem: | 73 l |
| Displej: | LED (s bílým podsvícením) |
| Připojení pomocí Wi-Fi: | Ne |
| Typ ovládání trouby: | Dotykové ovládání s otočným voličem |
| Energetická třída trouby: | A+ |
| Celkový příkon: | 3 385 W |
| Příkon grilu: | 2 100 W |
| Čištění: | Pyrolytické |
| Vnitřní povrch: | Smalt Enamelite |
| Celoskleněné dveře: | Ano |
| Počet skel ve dveřích trouby: | 4 |
| Rozebíratelná skla dveří: | Ano |
| Osvětlení trouby: | 1x žárovka |
| Světlo spínané otevřením dveří: | Ano |
| Napájení: | 220-240 V / 50 Hz / 16 A |
| Přívodní kabel trouby: | Bez koncovky |
| Délka napájecího kabelu: | 115 cm |
| Způsob pečení: | Multifunkce PLUS |
| Sabat: | Ano |
| Počet funkcí trouby: | 7 |
| Funkce trouby: | Pyrolýza, Úsporná (ECO) pyrolýza, Tradiční pečení (horní a spodní ohřev), Horkovzdušné pečení, Gril, Gril + ventilátor, Udržování v teple, Pečení ECO, Nízkoteplotní pečení |
| Horkovzdušné pečení: | Ano, 1,1 kWh |
| Konvenční pečení: | 0,7 kWh |
| Pyrolytické čištění: | 2 úrovně |
| Udržování v teple: | Ano |
| Systém Auto Stop: | Ano |
| Uzamčení ovládacího panelu: | Ano |
| Cold Door: | Ano |
| Soft Close: | Ano |
| Boční vodící žebřinky: | 6 úrovní - chromované provedení |
| Teleskopický výsuv: | 1x |
| Bezpečnostní rošt s madlem: | 2 |
| Plech 45 mm: | 1 |
| Plech 20 mm: | 1 |
| Šířka: | 59,2 cm |
| Výška: | 59,6 cm |
| Hloubka: | 54,4 cm |
| Hmotnost: | 38 kg |
| Šířka v balení: | 64 cm |
| Výška v balení: | 67 cm |
| Hloubka v balení: | 66 cm |
| Hmotnost v balení: | 39,6 kg |
| Rozměry otvoru pro vestavbu (V x Š x H): | 58,5x56x55 |
| Vnitřní rozměry (V x Š x H): | 38,2x47,4x40,5 |
