VINOTÉKA ECELLAR185

139 989 Kč 115 693,39 Kč bez DPH
Očekávaná dostupnost 17.06.2024
Možnosti doručení
Víceúčelová volně stojící archivační vinotéka značky La Sommelière, 14 polic pro 185 lahví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ECELLAR185
Víceúčelová volně stojící chytrá vinotéka La Sommelière s WIFI konektivitou; Podpora aplikace Vinotag® (Google Play a App Store) včetně detekce lahví díky chytrým policím s LED indikátory. Propojení apliakce Vinotag s největší světovou databází vín Vivino umožňuje rychlý přístup k informacím o Vašich vybraných vínech.

          

Vinotéka ECELLAR185 má kapacitu 185 lahví a díky elektronickému termostatu a přehlednému digitálnímu displeji je možné vnitřní teplotu regulovat v rozmezí 5 až 20 °C. Prosklené dveře s černým rámem a černým madlem jsou vybaveny 3 vrstvami zatmaveného tvrzeného skla s UV filtrem. K dispozici je bílé LED osvětlení vnitřku s vypínačem. Vína můžete uskladnit na celkem 14 výsuvných dřevěných smart policích s LED indikací lahví.
Snadnou manipulaci zajišťují 2 výškově stavitelné nožky a 2 zadní transportní kolečka.
Roční spotřeba energie činí 224 kWh. Vinotéka splňuje specifikace klimatické třídy N, která zaručuje bezproblémový provoz vinotéky při okolní teplotě 16-32 °C. Hlučnost je 41 dB, hmotnost 151 kg a rozměry (Š x H x V) jsou 72 x 68,5 x 204,5 cm

Užitečné funkce:
Zimní režim
Antivibrační systém
Automatické odmrazování
Systém aktivní ventilace
Uhlíkový filtr

Rozpoznávání lahví.
Koupili jste si nebo jste obdrželi pěkný dárek v podobě lahve vynikajícího vína? Dopřejte ji tu nejlepší péči v inteligentní vinotéce La Sommelière ECELLAR185 s podporou WIFI! Otevřete aplikaci VINOTAG®, vyfoťte etiketu láhve a během několika sekund se Vám díky propojení aplikace VINOTAG® s největší světovou databází vín VIVINO® zobrazí podrobný datový list o Vašem víně. V případě potřeby nechybí ani možnost ruční úpravy parametrů. Komentáře, hodnocení a prostor pro oblíbené záložky jsou již připraveny, abyste si je mohli přizpůsobit podle svých přání.

Tajemství chytrých polic ... vyvinuto a vyrobeno ve Francii.
Co činí vinotéku ECELLAR185 tak inovativní, jsou její chytré police, které zajišťují trvalé propojení vinotéky s aplikací VINOTAG®. Díky tomu je správa Vaší vinotéky hračkou! Inteligentní police vinotéky ECELLAR185navržené, vyvinuté a vyrobené ve Francii, jsou skutečnou technologickou perlou. Jsou výsledkem několikaletého intenzivního vývoje a byly navrženy tak, aby pojaly a rozpoznaly všechny známé i méně známé typy lahví. Police jsou trvale propojené s aplikací VINOTAG®, takže automaticky rozpoznají přidání nebo odebrání lahví a poskytnou Vám tak záznam v reálném čase. Trvalé spojení mezi vinotékou ECELLAR185 a specializovanou aplikací VINOTAG® znamená, že můžete identifikovat lahve pouze pomocí fotografie a zobrazit si podrobný datový list pro jakoukoliv lahev. S vinotékou ECELLAR185 snadno rozpoznáte, uskladníte i lokalizujete své lahve. Zároveň si můžete prohlédnout snímek vinotéky a jejího obsahu na smartphonu.

Chytrý asistent pro umístění lahví ESommelier®
Vinotéka ECELLAR185 nabízí funkci ESommelier®, která Vám poradí s optimálním umístěním Vašeho vína. ESommelier® Vám pomůže určit vhodnou pozici pro zajištění správné provozní teploty a uchování vašeho vína. Správné místo identifikuje a doporučí podle druhu vína, jeho ideální degustační teploty a související doby zrání. Na základě těchto údajů a řízení teploty určí chytrý asistent ESommelier® ideální místo pro uchování vaší láhve.Funkce ESommelier® je vhodná rovněž pro zobrazení zbývajících volných míst ve vaší vinotéce a dokáže Vám poradit, které místo si máte ponechat volné, pokud je vinotéka téměř plná.

Vyhledejte snadno a rychle své lahve
Chcete-li vyhledat konkrétní láhev, zadejte několik vodítek do vyhledávacího pole vaší aplikace. Stiskněte „Zobrazit v mé vinotéce“ a na smart policích vinotéky se zobrazí LED ikona, která Vám zobrazí přesné umístění hledané lahve.

Kolekce vín a sdílení vinotéky.
Pro stejné nadšence vína jako jste vy, jsme vyvinuli funkci „knihovna vín“ a „sdílení vinoték“, abyste si uchovali svá oblíbená vína nebo vytvořili seznam přání, který můžete sdílet se svými blízkými.

Správná a konstantní teplota
Správné zrání vína závisí na teplotě, při které je skladováno; ideální teplota zrání je 12 °C. Pokud je skladovací teplota příliš vysoká, dochází k urychlení procesu zrání vína. Pokud naopak příliš nízká, proces zrání se zpomaluje. Nezbytná je také konstantní, stabilní teplota, protože velké a opakované výkyvy mohou nepříznivě ovlivnit kvalitu vína.
Vinotéka ECELLAR185 Vám nabízí optimální regulaci teploty na nejbližší stupeň, takže Vaše nejlepší ročníky mohou dozrát na svůj plný potenciál. Díky vizuálnímu a akustickému upozornění na teplotu a funkci zimního nastavení nabízí tato vinotéka pohodlný způsob uskladnění Vašich nejcennějších vín.

Řízená vlhkost
Úroveň vlhkosti ve vinotéce by se měla pohybovat mezi 50 a 80 %. Pokud je úroveň vlhkosti příliš nízká, korek může vyschnout a umožnit, aby se kyslík dostal do styku s vínem. Pokud je naopak příliš vysoká, dojde k odlepení etiket na lahvích, což znehodnotí jejich vzhled, a zároveň může se na lahvích může vytvářet plíseň.
Vinotéka ECELLAR185 generuje pravidelné chladicí cykly tak, aby pro Vaše víno byla zajištěna přesná teplota. Spolu s termodynamicky ovládaným výparníkem udržují tyto chladicí cykly ve vinotéce dokonalou vlhkost.

Žádné vibrace
Opakované vibrace, a to i mírné, mohou negativně ovlivnit víno během zrání, urychlit proces zrání nejmladších vín a narušit sediment ve starých vínech, což vede k nevratnému poškození.
Díky speciální technologii a použitým silentblokům vinotéka ECELLAR185 nevibruje a nevydává žádný hluk.

Ochrana před světlem
Pouze tma zabrání poškození taninů oxidací a předčasnému zrání vína. V průběhu času mohou ultrafialové paprsky dodat vínu velmi nepříjemnou zatuchlou chuť známou jako „lightstrike“, ve volném překladu „světelná rána“, a trvale tak snížit kvalitu Vašich lahví.
Vinotéka ECELLAR185 je vybavena dvířky s trojitým zasklením opatřenými vrstvou chránící skladované víno před UV zářením. Díky tomu můžete své lahve vína vystavit a ty přitom zůstanou chráněné.

Filtrační a ventilační systém
U vína skladovaného v uzavřeném prostoru se mohou objevit nežádoucí příchutě. Bez dostatečné ventilace dochází k hromadění plísní a bakterií, korkové zátky hůře těsní a víno už nechutná tak dobře. Je proto důležité, aby Vaše ušlechtilá vína byla skladována ve zdravém a čistém prostředí.
Vinotéka ECELLAR185 je vybavená přívodem vzduchu s uhlíkovým filtrem a zajišťuje tak nepřetržitou ventilaci, která neutralizuje nepříjemné pachy a zabraňuje množení bakterií a plísní.

 • Víceúčelová, multiteplotní, volně stojící archivační vinotéka značky La Sommelière
 • Chytrá vinotéka s WIFI, automatickou detekcí lahví, s monoteplotním nebo automatickým provozním režimem
 • Kapacita 185 lahví, 14 ks dřevěných polic, rozsah nastavení teplot 5-20 °C
 • Podpora aplikace Vinotag®
 • Prosklené dveře s černým rámem a černým madlem, 3 vrstvy tvrzeného skla s UV filtrem
 • Bílé LED osvětlení s vypínačem
 • Elektronická regulace teploty s displejem
 • Automatické odmrazování, systém aktivní ventilace
 • Antivibrační systém, zimní režim
 • Energetická třída G, klimatická třída N, hlučnost 41 dB
 • Rozměry (Š x H x V) 72 x 68,5 x 204,5 cm

Antivibrační systém

Nezbytná podmínka dokonalé archivace vína.

Zimní režim

Bezpečnostní režim pro širší rozsah provozních teplot vinotéky.

Automatické odmrazování

Systém pro udržení vnitřku vinotéky bez námrazy.

Systém aktivní ventilace

Nucená ventilace uvnitř vinotéky

UV filtr

Ochrana vína před UV zářením prostřednictvím prosklených dveří s filtrem.

Elektronická regulace s dotykovým ovládáním

Nejvyšší úroveň uživatelského komfortu díky elektronické regulaci teploty a dotykovému ovládání

VINOTAG®

Aplikace sloužící k přehledné správě obsahu Vaší vinotéky.

Uhlíkový filtr

Uhlíkový filtr udržuje vnitřek vinotéky bez nežádoucích pachů

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinotéky
Kapacita lahví: 185 ks
Počet chladících zón: 1 multiteplotní zóna
Energetická třída: G
Klimatická třída: N
Použitelná při okolní teplotě: 16°C - 32°C
Celkový příkon: 140 W
Příkon osvětlení: 10 W
Roční spotřeba elektrické energie: 224 kWh
Emise hluku šířeného vzduchem: 41 dB(A)
Displej: Ano
Počet polovýsuvných polic z ocelového drátu s dřevěným čelem: 14
Zimní režim: Ano
Automatické odmrazování: Ano
Možné umístění vinotéky: V obytných místnostech
Regulace teploty: Elektronická
Rozsah nastavení teplot: 5°C-20°C
Zámek dveří: Ano
Systém aktivní ventilace: Ano
LED podsvícení dveří pro dokonalou prezentaci lahví: Ano
LED osvětlení s vypínačem: Ano
Možnost změny směru otevírání dveří: Ne
Typ dveří: Prosklené s UV filtrem
Způsob otevírání dveří: Vertikální madlo
Nerezové madlo: Ne
Anti-vibrační systém: Ano
Počet vrstev skel: 3
Zvukový signál zvýšení teploty: Ano
Vizuální signál zvýšení teploty: Ano
Demo režim (nechladí): Ano
Výškově nastavitelné nožičky: Ano
Kolečka pro snadné přemístění: Ano
Uhlíkový filtr: Ano
Výška (cm): 204,5 cm
Šířka (cm): 72 cm
Hloubka (cm): 68,5 cm
Hmotnost (netto): 151 kg
Výška: 219,3 cm
Šířka: 76,5 cm
Hloubka: 78 cm
Hmotnost brutto: 168 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: