LORD C19

Akce 5 let záruka zdarma!
16 499 Kč 13 635,54 Kč bez DPH
5 týdnů
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Volně stojící chladnička LORD C19 v nerezovém vzhledu se se svou spotřebou 224 kWh za rok řadí do úsporné energetické třídy E (do 30. 6. 2021 odpovídalo zhruba třídě A++ ).

Hodila by se vám do kuchyně spíše bílá lednice? Podívejte se na LORD C21, která se liší pouze barvou.

Nahraťe lednici o šířce 55 cm novou LORD C19 

C19 je ideálním spotřebičem, pokud chcete nahradit chladničku staršího typu o šířce 55 cm, ale nechce se vám kvůli tomu upravovat celou kuchyň. Díky rozměrům 180,0 cm x 54,0 cm x 59,5 cm se stává ideálním kandidátem.

Co LORD C19 umí?

Samozřejmostí je automatické odmrazování NoFrost. Mezi výhody této kombinované lednice patří jednoduché dotykové ovládání a okamžitý přehled o teplotě v mrazicí i chladicí části, a to díky LCD displeji. Chladnička nabízí funkci rychlého zmrazení. Chladicí část LORD C19, která nabízí funkci automatického odmrazování, je rozčleněna na několik zón. Potraviny můžete umístit do celkem tří polic z bezpečnostního skla. Nechybí ani polička na lahve a ve dveřích chladničky najdete celkem čtyři police. Pro uchování masa a ryb je C19 vybavena zásuvkou s nulovou zónou a samozřejmě nechybí zásuvka na ovoce a zeleninu. Mrazicí část nabízí funkci automatického odmrazování NoFrost. Zmrazovací kapacita mrazáku je 4,6 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu se doba skladování pohybuje okolo 7 hodin.

LORD C19 funguje do okolní teploty -15 °C

Mrazící část je vhodná pro okolní teplotu do -15°C. Tato vlasnost zvyšuje možnosti jejího využití. Hledáte lednici na chatu, či chalupu? Máme pro vás LORD C19. 

Proč si pořídit chladničku LORD C19

Když jsme v Mnichově zakládali firmu Lord, řekli jsme si: „Chceme spotřebiče, které jsou konečně vyráběny poctivě, z poctivých materiálů a které díky tomu vydrží věky.” Zkoumali jsme, co je příčinou poruch - a snažili jsme se odstranit vše, co může poruchy způsobit. Už na počátku jsme se také rozhodli, že než do přebujelé byrokracie, budeme raději investovat do kvalitních materiálů v našich spotřebičích. To prodlužuje výdrž chladničky C19. Další částí naší filozofie bylo soustředit se se na užší portfolio v chladničkách – ale u toho mála mít čas a prostor vychytat všechny „mouchy”, aby chladničky mohly sloužit zákazníkům co nejdéle. Díky kombinaci poctivého zkoumání příčin poruch, nadstandardních materiálů a soustředění se na málo produktů vám nabízíme u chladničky LORD C19 záruku 2+3 roky bez podmínek a bez registrace a na vše. Prodloužená záruka je uvedena přímo na záručním listu a není potřeba žádná dodatečná registrace. Různé značky sice nabízí záruku 10, 15 nebo 20 let na kompresor. Ale kompresory se dnes vyrábí bezuhlíkově a jsou v podstatě „věčné“. Aby toho nebylo málo, zaznamenali jsme případy, kdy se záruka sice vztahuje na „věčný“ kompresor, ale už nikoli na elektroniku ke kompresoru. Ale kdyby se vám snad chladnička LORD C19 přesto kdykoli v průběhu pěti let porouchala, přijede k vám co nejrychleji technik. Práci technika, jeho dopravu a náhradní materiál máte zdarma. Vytvořili jsme síť techniků po celém Česku, takže jsme schopni vám opravit chladničku v pracovních dnech během 48 hodin od nahlášení. Abyste mohli uplatnit nárok na opravu zdarma nebo výměnu zdarma, nesmíte si samozřejmě chladničku sami poškodit.

Prémiová doprava zdarma odvoz staré lednice také

Dáváme poctivost do všeho. Pokud si objednáte chladničku C19 z našeho značkového e-shopu Lord.eu, dopraví vám ji prémiová distribuční firma. Dopravu máte zadarmo, a to včetně výnosu až do vašeho bytu, i kdybyste bydleli na střeše mrakodrapu. Zdarma vám také odvezeme vaši starou lednici. Její ekologickou likvidaci zaplatíme za vás.

Rádi vám poradíme před i po nákupu

Koupili jste si lednici LORD C19, ale nechce se vám číst návod? Zavolejte nám od pondělí do pátku mezi 10. a 19. na číslo 724 147 096 a my vám rádi poradíme. Na to stejné číslo volejte, pokud se potřebujete poradit před nákupem. Můžete využívat i náš chat nebo e-mail pomoc@lord.eu. Povšimněte si, jak jsme zjednodušili pojmenování spotřebičů. Zatímco konkurence má dlouhá a komplikovaná jména, která musíte technikovi do telefonu několikrát zopakovat. My máme C19. Proč C19?

Označení produktové řady Z čeho to pochází Co to znamená Je dobré vědět
R Refrigerator Chladnička Chladničky, jinak také lednice nebo ledničky. Pokud je součástí mrazák, je přístupný skrze vnější dveře.
C Combination of refrigerator and freezer Kombinace chladničky a mrazáku Součástí je velký, plnohodnotný, samostatně přístupný mrazák.

Proč to dělat komplikovaně, když to jde udělat jednoduše?

Parametry
TYP volně stojící
VÝŠKA 180 cm
ŠÍŘKA 54 cm
HLOUBKA 59,5 cm
ENERGETICKÁ TŘÍDA E
DISPLEJ ano
HLUČNOST 40 dB
TŘÍDA HLUČNOSTI D
KLIMATICKÁ TŘÍDA N-ST ( 16°C až  38°C)
SPOTŘEBA EL. ENERGIE ZA ROK 224 kWh
SPOTŘEBA ENERGIE ZA 24H 0,61 kWh
UŽITNÝ OBJEM 270 l
UŽITNÝ OBJEM CHLADICÍ ČÁSTI 195 l
UŽITNÝ OBJEM MRAZICÍ ČÁSTI 75 l
OSVĚTLENÍ CHLADICÍ ČÁSTI LED
POČET CHLADICÍCH OKRUHŮ 2
POČET POLIC CHLADICÍ ČÁSTI 4
MATERIÁL POLIČEK CHLADICÍ ČÁSTI bezpečnostní sklo
POČET DVEŘNÍCH POLIČEK 4
POČET ZÁSUVEK MRAZICÍ ČÁSTI 3
POLIČKA NA LAHVE ano
MADLO integrované
METAL-COOLING ne
POČET KOMPRESORŮ 1
DOBA SKLADOVÁNÍ PŘI VÝPADKU 7 hodin
SYSTÉM CHLAZENÍ -CHLADNIČKA dynamický
SYSTÉM CHLAZENÍ -MRAZNIČKA dynamický
RYCHLÉ ZCHLAZENÍ ne
RYCHLÉ ZMRAZENÍ ano
UKAZATEL TEPLOTY digitální zobrazení teploty
UMÍSTĚNÍ OVLÁDÁNÍ uvnitř
UMÍSTĚNÍ MRAZNIČKY dole
UMÍSTĚNÍ PANTŮ DVEŘÍ vpravo (lze zaměnit)
CHLADIVO R600a - isobutan
ZÁSUVKA PRO MASO A RYBY 1
ZMRAZOVACÍ KAPACITA ZA 24H 4,6 kg
ZPŮSOB ODMRAZOVANÍ CHLADICÍ ČÁSTI automatický
ZPŮSOB ODMRAZOVANI MRAZÍCÍ ČÁSTI automatický
ZPŮSOB OVLÁDANÍ dotykové
NAPĚTÍ 220 - 240V
FREKVENCE 50 Hz
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: