LORD B7

Akce 5 let záruka zdarma!
23 999 Kč 19 833,88 Kč bez DPH
5 týdnů
Možnosti doručení

Vestavná pečící a mikrovlnná trouba, výška 60 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať už Vás napadlo, že se zbavíte samostatné mikrovlnné trouby a na její místo pořídíte třeba topinkovač, nebo něco jiného, LORD B7 je přesně to řešení, které potřebujete.

Díky kombinaci konvenčního ohřevu s ohřevem mikrovlnným nejen že ušetříte místo, ale získáte také jedinečné možnosti, které Vám rozšíří možnosti Vašeho vaření a pečení.

 

10 typů konvenčního ohřevu

 
Široká paleta typů standardního ohřevu umožní naplno využít Vaše kulinářské schopnosti. Nechybí zde ani funkce pro kynutí těsta, nebo program na pizzu, která potřebuje trochu jiné zacházení (lze kombinovat i s mikrovlnným ohřevem).


 

Mikrovlnný ohřev a kombinace s konvenčním

 
LORD B7 sice dokáže fungovat jako běžná mikrovlnná trouba, ale využít její potenciál na maximum a zkombinovat mikrovlny s ohřevem je výzva. Odměnou bude ušetřený čas, který můžete věnovat čemukoli jinému.


 
 

Dvojitý gril pro šetrnější grilování menšího množství pokrmu

 
Trouba LORD B7 je vybavena dvojitým grilem a Vy se můžete rozhodnout, zda budete grilovat menší množství pokrmu a bude stačit využít vnitřní spirálu grilu, nebo naopak využijete naplno celý výkon, kdy ohřívá vnitřní i vnější spirála.


 

Skleněná miska pro mikrovlnné vaření

Pokud si lámete hlavu s tím, jak budete ohřívat pomocí pokrmy bez otočného talíře v klasické mikrovlnné troubě, B7 nabízí řešení v podobě skleněné misky (součást balení), kterou stačí vložit na nejnižší úroveň roštu.

Snadné čištění

 
Díky hladkým povrchům se trouba LORD B7 lehce čistí. Pro vyčištění Vám postačí horká mýdlová voda. Vždy je třeba postupovat dle návodu k použití.

 

Rychlé předehřátí

 
Funkce rychlé předehřátí ušetří Váš čas. Pouhým dotykem aktivujete zrychlené dosažení požadované teploty ohřevu.

 

Bezpečnostní prvky

 
LORD B7 má pro Vaši bezpečnost řadu prvků. Samozřejmostí je dětská pojistka. Dveře B7 mají čtyřnásobné sklo, což má kromě bezpečnosti vliv na úsporu provozu. Ventilátor trouby je naprogramován tak, aby po ukončení pečení ochladil troubu na bezpečnou úroveň. Funkce bezpečnostního vypnutí a další funkce dokazují, že společnosti LORD na Vaší bezpečnosti velmi záleží.

 

Automatické recepty

 
Pokud spěcháte a nemáte čas se věnovat nastavováním, jistě oceníte automatické recepty. Základní nastavení trouby pro zvolený recept proběhne pomocí několika dotyků. Recepty nejen usnadní práci s rozmrazováním, ale umožní jednoduše nastavit B7 na pečení koláčů, dortů, karbanátků, tvorbu popcornu a dalšího.

Výhody vestavné pečící trouby s mikrovlnným ohřevem LORD B7

  • Možnost kombinovat klasický ohřev s ohřevem mikrovlnným
  • Objem 72 l
  • Rychlé předehřátí
  • Řada bezpečnostních prvků
  • Skleněná miska pro mikrovlnný ohřev
  • Dvojitý gril
  • Jednoduché dotykové ovládání
  • Automatické recepty

 

Shrnutí

LORD B7 je vytvořena tak, aby Vám co nejvíce usnadnila cestu k Vašemu cíli v podobě dokonale připraveného pokrmu, ať už se jedná o popcorn k večernímu pořadu, či večeři pro VIP návštěvu. B7 je prostředek k naplnění vašich cílů, ať už jsou jakékoli.

Prodloužená záruka

Spotřebiče LORD jsou navrženy tak, aby co nejlépe a nejdéle plnili funkci, pro kterou byly stvořeny. Na důkaz toho jsme prodloužili standardní dvouletou záruku o další tři roky. Na vše a bez registrace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné spotřebiče
Záruka: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: